Rzadka szansa na zgromadzenie BTC po 50% niższej cenie rynkowej podczas ProBit Exclusive Piques Znaczące zainteresowanie jako BTC Eyes 20000 $

13. Dezember 2020 Aus Von admin

25 najlepszych globalnych platform kryptowalut ProBit Exchange ogłosiło następną ze swoich subskrypcyjnych ofert ProBit Exclusive z 50% rabatem od BTC 23 grudnia. Podczas gdy subskrypcje obejmowały jedne z najlepszych tokenów na rynku, najnowsza edycja będzie prezentować obecny crème de la crème sektora kryptowalut, ponieważ BTC nadal zyskuje znaczne wsparcie instytucjonalne.

Jeden z najbardziej zagorzałych zwolenników BTC w Microstrategy niedawno zaoferował obligacje zamienne o wartości 550 milionów dolarów, aby uwolnić dodatkowy kapitał i rozszerzyć swoje obecne zasoby BTC o wartości 40 824 BTC. Podczas gdy złoto tradycyjnie reprezentuje klasę aktywów wzorcowych, BTC ugruntowało swoją pozycję jako aktywa o najlepszych wynikach w 2020 roku i często jest uważane za cyfrowe złoto.

Ponieważ spekulacje na temat przełomu na terytorium 20000 USD trwają, BTC Exclusive jest idealną okazją do zwiększenia posiadanych i pozycji BTC. Wydarzenie to jest również doskonałą okazją dla nowszych traderów do zgromadzenia najlepszych aktywów kryptograficznych podczas wydarzenia opartego na subskrypcji z maksymalnym przydziałem BTC w wysokości 50 000 USDT.

Poprzednie ProBit Exclusives wykorzystały znaczące wzrosty cen po dystrybucji, ponieważ kilka tokenów osiągnęło roczne zwroty przekraczające 4000% dla uczestników.

Token PROB Podświetlony przez wzrost o 288% od początku roku

Natywny token ProBit Exchange PROB oddzielił się od reszty pakietu na drodze do opublikowania najlepszych wyników grudnia od początku roku wśród wszystkich tokenów giełdy na poziomie 288%. Tokeny PROB generują również nagrody w wysokości 4% rocznie dla stakerów i zapewniają wykładniczo rosnące rabaty opłat transakcyjnych oraz wstęp do wydarzeń dla użytkowników, takich jak nadchodzące BTC Exclusive.

Giełda prowadzi zawody o Puchar ProBit, w których użytkownicy mogą gromadzić punkty za zakup i obstawienie tokena najwyższej giełdy. Tabele wyników są okresowo aktualizowane i obejmują łączną pulę nagród w wysokości 10000 USDT dla 20 najlepszych zdobywców punktów, gdy klasyfikacja wydarzenia będzie ostateczna po 31 grudnia 2020 r.

O ProBit Exchange

ProBit Exchange to najlepsza giełda kryptowalut 20 na świecie. Ukończyliśmy ponad 200 rund IEO i konsekwentnie zajmujemy czołową 4 miejsce w Korei. ProBit Exchange zapewnia nieograniczony dostęp do handlu podkreślony przez prawie 1000 par handlowych.

W grudniu odbywa się obecnie specjalne wydarzenie ProBit Cup z 10 000 USDT dla najlepszych 20 punktów, w którym użytkownicy mogą gromadzić punkty, kupując i stawiając natywny token ProBit PROB.